Prędkość zegara pamięci: 6000 MHz
Przeznaczenie: PC/serwer
Rodzaj chłodzenia: Radiator
Typ pamięci RAM: DDR5
Waga produktu: 52 g
Pamięć RAM: 64 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja: 3.0
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Szerokość produktu: 137 mm
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
Certyfikaty: FCC
Podświetlenie: Nie
Opóźnienie CAS: CL30
Certyfikaty: UKCA
Certyfikaty: CE
On-Die ECC: Tak
Głębokość produktu: 7 mm
Certyfikaty: RoHS
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Certyfikaty: BSMI
Wysokość produktu: 43 mm
Napięcie pamięci: 1.45 V
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak
Patriot Viper Venom DDR5 2x32GB 6000MHz CL30 XMP3
3125,29 zł
Brak w magazynie
SKU: PAMPATDR50043
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR V)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Certyfikaty | BSMI, CE, FCC, RoHS, UKCA |
| On-Die ECC | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Waga produktu | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie demontować samodzielnie., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie pamięci | 1.45 V |
| Podświetlenie | |
| Opóźnienie CAS | CL30 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
Napisz pierwszą opinię o „Patriot Viper Venom DDR5 2x32GB 6000MHz CL30 XMP3” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.