Kompatybilność: CPU
Wysokość produktu: 360 mm
Kolor produktu: Czarny
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 350 mm
Zakres regulacji wysokości: 200 – 360 mm
Produkty na paletę (UE): 96 szt.
W opakowaniu zbiorczym waga netto: 15,5 kg
Szerokość opakowania: 170 mm
Wysokość opakowania: 250 mm
Waga netto opakowania: 1,9 kg
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 530 mm
Typ regulacji wysokości: Ręczny
Maksymalny udźwig: 10 kg
Głębokość opakowania: 150 mm
Szerokość produktu: 100 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 7326909890
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 16,5 kg
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 8 szt.
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 320 mm
PC AKCESORIA DESK MOUNT 10KG CPU-D075BLACK/LK NEWSTAR
252,63 zł
6 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Szerokość (cm) | 32 cm |
| Waga netto opakowania | 1,9 kg |
| Zamykanie | Tak |
| Wysokość (cm) | 53 cm |
| Zakres regulacji wysokości | 200 – 360 mm |
| Masa netto pudełku | 15,5 kg |
| Produkty na paletę (UE) | 96 szt. |
| Materiały | |
| Waga brutto (kartonik) | 16,5 kg |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Długość (cm) | 35 cm |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Szerokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj uchwytu – sprawdź maksymalny dopuszczalny ciężar w instrukcji obsługi., Sprawdź, czy śruby mocujące są dokładnie dokręcone przed użyciem., Unikaj montowania uchwytu w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wilgoci. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Stała | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Opakowanie zbiorcze (szt.) | 8 |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „PC AKCESORIA DESK MOUNT 10KG CPU-D075BLACK/LK NEWSTAR” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.