Typ produktu: Płyta główna
Waga produktu: 108 g
Wyjścia przewodowe programowalne: 4
Wyjścia programowalne niskoprądowe: 25 mA / 12 V DC
Wilgotność względna: 0 – 93%
Komunikaty głosowe: Tak
Klasa środowiskowa: II
Szerokość produktu: 160 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 55 °C
Wyjścia zasilające: 2
Maksymalny pobór prądu z akumulatora: 110 mA
Zalecany transformator: 40 VA
Maksymalna liczba wyjść programowalnych: 12
Maksymalny pobór prądu: 200 mA
Maksymalna liczba wejść programowalnych: 32
Głębokość produktu: 68 mm
Wyjście AUX: 500 mA / 12 V DC
Wyjścia programowalne wysokoprądowe: 1000 mA / 12 V DC
Kolor produktu: Zielony
Ilość stref alarmowych: 2
Timer: Tak
Wejścia przewodowe programowalne: 8
Pamięć zdarzeń: 3584
Prąd wyjściowy: 2 A
Napięcie zasilania: 18 V
Liczba użytkowników: 15 użyt.
Napięcie wyjściowe: 12 V
Numery telefonów do powiadamiania: 8
Pobór mocy (tryb czuwania): 100 mA
Wyjście KPD: 500 mA / 12 V DC
PERFECTA-IP 32 centrala alarmowa SATEL
470,70 zł
27 w magazynie
SKU: WLONONWCR0069
Kategorie: Centrale systemu, Inteligenty dom, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ produktu | |
|---|---|
| Wilgotność względna | 0 – 93% |
| Waga produktu | |
| Ilość stref alarmowych | 2 |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Zalecany transformator | 40 VA |
| Wyjścia zasilające | 2 |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Maksymalny pobór prądu | 200 mA |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Szerokość produktu | |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Kolor produktu | |
| Liczba użytkowników | 15 użyt. |
| Wyjście AUX | 500 mA / 12 V DC |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Produkt może zawierać toksyczne substancje., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 100 mA |
| Timer | Tak |
| Pamięć zdarzeń | 3584 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące, GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne |
| Klasa środowiskowa | II |
| Wyjście KPD | 500 mA / 12 V DC |
Napisz pierwszą opinię o „PERFECTA-IP 32 centrala alarmowa SATEL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.