Dołączona myszka: Nie
Głębokość produktu: 300 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 39,6 cm (15.6″)
Wysokość produktu: 450 mm
Kolor produktu: Wielokolorowy
Przednia kieszeń: Tak
Materiały: Poliester
Szerokość produktu: 195 mm
Uchwyty do przenoszenia: Tak
Kompatybilność z marką: Uniwersalne
Ilość przednich kieszeniach: 2
Typ obudowy: Plecak
Przegródka na tablet: Tak
PLECAK DO LAPTOPA GENESIS PALLAD 450 CAMO LITE 15.6″
130,20 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKIL
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Torby / plecaki / walizki / etui
Loading...
Informacje dodatkowe
| Uchwyt(y) | Tak |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty, Kieszeń na tablet |
| Wymiary komory na notebooka | 280 x 45 x 400 mm |
| Główny kolor produktu | Kamuflaż |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Waga produktu | |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Typ obudowy | Plecak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna, Kieszeń przednia |
| Szerokość produktu | |
| Materiały | |
| Liniowa gęstość masowa | 600 D |
| Szerokość opakowania | |
| Ilość | |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Rekomendowana waga | 16 kg |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Wysokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „PLECAK DO LAPTOPA GENESIS PALLAD 450 CAMO LITE 15.6″” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.