Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3733 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3600 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2400 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 4000 MHz
Rodzaj zasilania: ATX
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3533 MHz
Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x): 1
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3000 MHz
Ilość złączy SATA III: 6
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Wersja DisplayPort: 1.2
Kanały wyjścia audio: 8 kan.
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Liczba portów USB 2.0: 2
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Gniazdo zasilania ATX (24-pin): Tak
Układ audio: Realtek ALC S1200A
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2133 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2800 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 4400 MHz
Ilość gniazd USB 2.0: 2
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3200 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2666 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3400 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3866 MHz
Liczba gniazd M.2 (M): 1
Wspierane interfejsy dysków twardych: M.2, SATA
Pamięć niebuforowana: Tak
Poziomy RAID: 0
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Poziomy RAID: 10
Złącze audio na przednim panelu: Tak
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): 1
Poziomy RAID: 1
Rodzina płyt z chipsetami: AMD
Ilość gniazd COM: 1
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3466 MHz
Typ BIOS: UEFI AMI
Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Liczba złączy wentylatorów obudowy: 2
Format płyty głównej: ATX
Gniazdo S/PDIF: Tak
Obsługa przetwarzania równoległego: CrossFireX
Ilość DisplayPort: 1
Kontroler LAN: Realtek L8200A
Złącze wentylatora procesora: Tak
Układ płyty głównej: AMD B450
Zawiera sterowniki: Tak
LED RGB: Tak
Głębokość produktu: 244 mm
Ilość portów HDMI: 1
Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR4-SDRAM
Wersja HDMI: 2.0b
Zworka clear CMOS: Tak
Maksymalna liczba procesorów SMP: 1
Złącze TPM: Tak
Szerokość produktu: 305 mm
Ilość gniazd pamięci: 4
Przewody: SATA
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Łączna liczba złączy SATA: 6
Procesor: 3rd Generation AMD Ryzen™ 3
Procesor: 3rd Generation AMD Ryzen™ 9
Procesor: 3rd Generation AMD Ryzen 5
Gniazdo procesora: Socket AM4
Procesor: 3rd Generation AMD Ryzen™ 7
Liczba otworów montażowych: 8
Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x): 3
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Wi-Fi: Nie
Ilość gniazd EATX: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Typ slotów pamięci: DIMM
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Złącze audio: Tak
Producent procesora: AMD
Płyta główna Asus TUF GAMING B450-PLUS II
338,70 zł
1 w magazynie
SKU: PLYASUAM40063
Kategorie: IT, Płyty główne, Płyty główne Socket-AM4
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość produktu | |
|---|---|
| Złącze audio | Tak |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przewody | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Poziomy RAID | 1, 10 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C, USB Typu-A |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC S1200A |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Rodzaj zasilania | |
| Kontroler LAN | Realtek L8200A |
| Producent procesora | AMD |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Liczba otworów montażowych | 8 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Łączna liczba złączy SATA | 6 |
| Kanały wyjścia audio | 8 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD B450 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od wody oraz źródeł wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wrażliwymi komponentami elektronicznymi., Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Napisz pierwszą opinię o „Płyta główna Asus TUF GAMING B450-PLUS II” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.