Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | Instrukcja użytkowania; Zestaw słuchawkowy; Przejściówka USB-C na USB-A; Futerał podróżny |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Kompatybilność | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Odbieranie / kończenie połączeń, Volume -, Wyciszenie |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Stosunek sygnału do szumu | 118 dB |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Wysokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1319 mm |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Połączenie USB | Tak |
| Czułość słuchawek | 90 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Nazwa koloru | Black |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Wysokość opakowania | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Średnica głośnika | 2,8 cm |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.