Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | Futerał; Instrukcja użytkowania; Zestaw słuchawkowy; Przejściówka z USB-C na USB-A |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Kompatybilność | Kompatybilność z komputerami PC za pośrednictwem USB Type-C lub adaptera USB Type-C/A |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Stosunek sygnału do szumu | 118 dB |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Waga produktu | |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Typ produktu | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Odbieranie / kończenie połączeń, Volume -, Wyciszenie |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Waga palety | 357 kg (787 funtów) |
| Czułość słuchawek | 84 dB |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Nazwa koloru | Black |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.