Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Czas ładowania | 3 h |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Odbieranie / kończenie połączeń, Volume -, Wyciszenie |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Szerokość opakowania | |
| Średnica głośnika | 7,2 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 112 dB |
| Waga palety | 357 kg (787 funtów) |
| Waga produktu | |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Wysokość opakowania | |
| Częstotliwość mikrofonu | 35 – 21000 Hz |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Nazwa koloru | Black |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Kolor produktu | |
| Czas gotowości | 50 h |
| Wysokość produktu | |
| Stosunek sygnału do szumu | 53 dB |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.