Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Szerokość opakowania | |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Diody LED | Tak |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość | |
| Głębokość opakowania | |
| Kod unspsc | 43191515 |
| Kraj pochodzenia | |
| Przewody | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C, USB Typu-A |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość produktu | |
| Automatyczny | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Wysokość opakowania | |
| Waga brutto palety | 456,5 kg |
| Długość kabla | 1,05 m |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6700 Hz |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Czas ładowania | 6 h |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Kolor produktu | |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Czas rozmowy | 30 h |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
| Rodzaj urządzenia | Telefon komórkowy/PC |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
| Certyfikaty zgodności |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.