Informacje dodatkowe
| Zakres częstotliwości | 75 – 20000 Hz |
|---|---|
| Kolor produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Typ kontroli | Dotyk, Przyciski |
| Czas ładowania | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1004 mm |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Waga brutto palety | 401,4 kg |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Długość kabla | 1,05 m |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | |
| Głębokość produktu | |
| Przewody | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Czas rozmowy | 30 h |
| Kancelacja echa | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Głośnik | Tak |
| Automatyczny | Tak |
| Waga produktu | |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6700 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Kod unspsc | 43191515 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia., Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowuj z dala od źródeł ciepła., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Certyfikaty zgodności |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.