Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
| Wysokość opakowania | |
| Diody LED | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewody | |
| Głębokość opakowania | |
| Maksymalny zasięg działania | 30 m |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1980 mm |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Wysokość produktu | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj zasilania | |
| Głębokość produktu | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Kod unspsc | 43191515 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6700 Hz |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Waga produktu | |
| Ilość | |
| Automatyczny | Nie |
| Waga brutto palety | 517,3 kg |
| Kancelacja echa | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Szerokość opakowania | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Telefon komórkowy/PC |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.