Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania USB-C; Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy; Adapter Bluetooth Typu C BT700; Futerał podróżny; Skrócona instrukcja obsługi, USB Type-C®️ charging cable; Quick start guide; Travel pouch; USB Type-A adaptor; Charging stand; Wireless headset |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Kompatybilność | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Waga produktu | |
| Bluetooth | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Kolor produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Czas ładowania | 1,6 h |
| Wysokość opakowania | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Odbieranie / kończenie połączeń, Parowanie Bluetooth, Volume – |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Przewody | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Pojemność baterii | 350 mAh |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odłączany przewód | Tak |
| Czas rozmowy | 24 h |
| Waga brutto palety | 105,4 kg |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Głębokość opakowania | |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6800 Hz |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Nazwa koloru | Black |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.