Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6800 Hz |
| Waga produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Głębokość produktu | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Waga brutto palety | 94,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Wysokość opakowania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Głębokość opakowania | |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Połączenie USB | Tak |
| Nazwa koloru | Black |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.