Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Kompatybilność z komputerami i smartfonami za pośrednictwem Bluetooth lub adaptera USB Type-A BT700 |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Zawartość opakowania | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom., Trzymać z dala od dzieci. |
| Głębokość produktu | |
| Pokrowiec | Tak |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga brutto palety | 105,4 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Głębokość opakowania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przewody | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Czas rozmowy | 24 h |
| Kolor produktu | |
| Czas gotowości | 50 h |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Szerokość produktu | |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Typ produktu | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 6800 Hz |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Czas odtwarzania muzyki | 47 h |
| Nazwa koloru | Black |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.