Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Kompatybilność | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Walizka | Tak |
| Kolor produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Przewody | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Głębokość produktu | |
| Połączenie USB | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Czas ładowania | 1 h |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Objętość +, Odtwarzaj/Pauza, Ścieżka, Track, Volume – |
| Adaptery audio dołączone | USB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 10 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Czułość słuchawek | 132 dB |
| Czas rozmowy | 21 h |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVDTP, AVRCP, HFP, HSP |
| Waga palety | 357 kg (787 funtów) |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czułość mikrofonu | -37 dB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Poduszka pałąka na głowę | Tak |
| Nazwa koloru | Black |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.