Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego., Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
|---|---|
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne, GHS06: Substancje toksyczne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Cechy zabezpieczeń | Odporna na śnieg, Odporność na deszcz, Odporny na uderzenia |
| Kształt | Prostokątny |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 10000 mAh, 38,5 Wh |
| Wysokość produktu | |
| Diody LED | Poziom naładowania, Ładowanie |
| Źródło ładowania | USB |
| Napięcie | |
| Prąd wyjściowy | 1,68 A |
| Ilość sztuk | |
| Kolor produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Prąd wejściowy | |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 1,5 A |
| Waga produktu | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szerokość produktu | |
| Przewody | |
| Napięcie baterii | 3,85 V |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadmiernego rozładowania, Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Moc wyjściowa portu 1 | 20 W |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Wbudowane radio | Nie |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 38 W |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 1,68 A |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc wyjściowa portu 2 | 18 W |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.