Wysokość opakowania: 169 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Szerokość opakowania: 128 mm
Diody LED: Tak
Napięcie: 5 V
Ilość sztuk: 1
Prąd wejściowy: 2 A
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Głębokość produktu: 73 mm
Waga wraz z opakowaniem: 386 g
Przewody: Micro-USB
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 22 mm
Wbudowany wyłącznik: Tak
Waga produktu: 337 g
Napięcie baterii: 3,7 V
Szerokość produktu: 138 mm
Głębokość opakowania: 25 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8507600090
Prąd wyjściowy 3 portu: 3 A
Pojemność baterii: 15000 mAh
Port 2 – napięcie wyjściowe: 2,4 A
Kształt: Prostokątny
Kompatybilność ładowarki: Telefon komórkowy/Smartfon, Tablet
Źródło ładowania: USB
Moc wyjściowa portu 1: 12 W
Moc wyjściowa portu 3: 15 W
Długość kabla Micro-USB: 25 cm
Ilość komór baterii: 3
Pojemność baterii: 55,5 Wh
Ilość portów USB typu C: 1
Port 1 – napięcie wyjściowe: 2,4 A
Porty wyjścia USB A: 2
Czas ładowania baterii (USB): 9 h
Całkowita moc wyjściowa: 15 W
Szybkie ładowanie: Tak
Moc wyjściowa portu 2: 12 W
Liczba cykli ładowania: 500
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 3
interfejs wejścia: Micro-USB + USB Type-C
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe
Funkcje ochrony zasilania: Nadmiernego rozładowania
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Powerbank TRUST Primo 15000mAh ECO Black
66,00 zł
1 w magazynie
SKU: LADTRUPOW0034
Kategorie: IT, Powerbanki, Tablety
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadmiernego rozładowania, Nadprądowe, Przeładowanie, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
|---|---|
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Liczba cykli ładowania | 500 |
| Diody LED | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 W |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Kształt | Prostokątny |
| Napięcie | |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 15000 mAh, 5,55 Wh |
| Głębokość opakowania | |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Wysokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość opakowania | |
| Źródło ładowania | USB |
| Prąd wejściowy | |
| Czas ładowania baterii (USB) | 9 h |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Przewody | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne, GHS06: Substancje toksyczne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 3 A |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon, Tablet |
| Kolor produktu | |
| Moc wyjściowa portu 1 | 12 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 12 W |
| Długość kabla Micro-USB | 25 cm |
| Moc wyjściowa portu 3 | 15 W |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj., Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego., Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
Napisz pierwszą opinię o „Powerbank TRUST Primo 15000mAh ECO Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.