Informacje dodatkowe
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
|---|---|
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-EAP, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2, 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Pobór mocy (max) | 1300 W |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Kolor produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Waga produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Typ ekranu | LCD |
| Wi-Fi | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMPv1, SNMPv3 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG, PNG, TIFF |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Funkcja duplex | Drukuj, Kopia |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Rozmiary nośników non-ISO | Komunikat, Listowy, Oficio, Prawny, Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Port USB | Tak |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 7,6 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Skanuj do | Chmura, PC |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 4,8 W |
| Fax | Nie |
| Rozmiary kopert | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Sterowniki skanera | TWAIN, WIA |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Cykl pracy (zalecany) | 150 – 2000 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 20000 stron/mies. |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe., Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Języki opisu strony | UFRII |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 163 g/m² |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.