Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 0,9 Wh, 240 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Szerokość produktu | |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość sztuk | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przewody | |
| Rozdzielczość ruchu | 25600 DPI |
| Waga produktu | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Układ | Praworęczny |
| Typ portu ładowania | Micro-USB Typu-B |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Przyspieszenie (max) | 40 G |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Szerokość opakowania | |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Tworzywo stóp | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Kolor produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.