Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Intel® Secure Key: Tak
Konfiguracje PCI Express: 2×8+1×4
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej: 12.0
Rozgałęźnik T: 100 °C
Cache procesora: 30 MB
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 4.0
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Wersja OpenCL: 2.1
Technologie Thermal Monitoring: Tak
Maksymalna liczba linii PCI Express: 20
Przeznaczenie: PC
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD): Tak
Intel® OS Guard: Tak
Intel® 64: Tak
Obsługiwane zestawy instrukcji: AVX 2.0
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.1
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Liczba wątków: 24
Typ procesora: Intel® Core™ i9
Nazwa kodowa procesora: Alder Lake
Stan spoczynku: Tak
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR4-SDRAM
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Tryb pracy procesora: 64-bit
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Producent procesora: Intel
Maksymalne taktowanie procesora: 5,2 GHz
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora: 300 MHz
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 770
Wielkość opakowania procesora: 45 x 37.5 mm
Przepustowość pamięci: 76,8 GB/s
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Gniazdo procesora: LGA 1700
Skalowalność: 1S
Gotowość pamięci Intel® Optane ™: Tak
Typ magistrali: DMI4
Liczba jednostek wykonawczych: 32
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Liczba rdzeni procesora: 16
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Technologia Intel® Quick Sync Video: Tak
Konfiguracje PCI Express: 1×16+1×4
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wbudowana karta graficzna: Tak
Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor: 128 GB
Technologia Intel® Turbo Boost: 2.0
Model procesora: i9-12900K
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Data premiery: Q421
Pudełko: Tak
Grafika: eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1
Status: Launched
Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (eDP – wbudowany wyświetlacz): 5120 x 3200 px
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,4 GHz
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max): 1550 MHz
Maksymalna moc turbo: 241 W
Segment rynku: Komputer stacjonarny
Podstawowa moc procesora: 125 W
Maksymalna liczba ścieżek DMI: 8
Maksymalna rozdzielczość wbudowanej karty graficznej (HDMI): 4096 x 2160 px
ID wbudowanego urządzenia graficznego: 0x4680
Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia: Tak
Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna): 4
Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (DisplayPort): 60 Hz
Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (eDP – wbudowany wyświetlacz): 120 Hz
Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (HDMI): 60 Hz
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost): Tak
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i9
Warunki użytkowania: PC/Client/Tablet
Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ): 76,8 GB/s
Specyfikacja systemu Thermal Solution: PCG 2020A
Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej: 4.5
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8542310001
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Intel® Boot Guard: Tak
Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (DisplayPort): 7680 x 4320 px
Rynek docelowy: Gaming, Content Creation
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 5,1 GHz
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0: 5,2 GHz
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): G167599
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 3,9 GHz
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992CN3
Intel® Thread Director: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,2 GHz
Wydajne rdzenie: 8
Efektywne rdzenie: 8
Procesor Intel Core i9-12900K 3.2 to 5.2GHz LGA1700
1314,50 zł
30 w magazynie
SKU: PROINTCI90091
Kategorie: IT, Procesory, Procesory Intel Core i9
Loading...
Informacje dodatkowe
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
|---|---|
| Konfiguracje PCI Express | 1×16+1×4, 2×8+1×4 |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Liczba wątków | 24 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Przeznaczenie | |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pudełko | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Wersja OpenCL | 2.1 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Skalowalność | 1S |
| Intel® 64 | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Cache procesora | 30 MB |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Producent procesora | Intel |
| Status | Launched |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model procesora | i9-12900K |
| Stan spoczynku | Tak |
| Data premiery | Q4'21 |
| Rynek docelowy | Gaming, Content Creation |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przegrzaniem., Nie instalować na włączonym urządzeniu., Unikać kontaktu z cieczą. |
| Grafika | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| Segment rynku | Desktop |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Maksymalna moc turbo | 241 W |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Intel® Boot Guard | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Procesor Intel Core i9-12900K 3.2 to 5.2GHz LGA1700” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.