Maksymalna liczba ścieżek DMI: 8
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i9
Warunki użytkowania: PC/Client/Tablet
Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia: Tak
Status: Launched
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost): Tak
Typ magistrali: DMI4
Intel® Boot Guard: Tak
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR4-SDRAM
Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor: 128 GB
Tryb pracy procesora: 64-bit
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Rynek docelowy: Gaming, Content Creation
Stan spoczynku: Tak
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992CN3
Dedykowana karta graficzna: Nie
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Maksymalna liczba linii PCI Express: 20
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Technologia Intel® Turbo Boost: 2.0
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Liczba wątków: 24
Przepustowość pamięci: 76,8 GB/s
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Data premiery: Q421
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 3,9 GHz
Obsługiwane zestawy instrukcji: AVX 2.0
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.1
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Liczba rdzeni procesora: 16
Maksymalne taktowanie procesora: 5,2 GHz
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 4.0
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8542310001
Maksymalna moc turbo: 241 W
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Intel® OS Guard: Tak
Wbudowana karta graficzna: Nie
Technologie Thermal Monitoring: Tak
Pudełko: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Segment rynku: Komputer stacjonarny
Gotowość pamięci Intel® Optane ™: Tak
Model procesora: i9-12900KF
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Niedostępny
Przeznaczenie: PC
Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0: 5,2 GHz
Wydajne rdzenie: 8
Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ): 76,8 GB/s
Producent procesora: Intel
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,4 GHz
Typ procesora: Intel® Core™ i9
Podstawowa moc procesora: 125 W
Specyfikacja systemu Thermal Solution: PCG 2020A
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Skalowalność: 1S
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Nazwa kodowa procesora: Alder Lake
Intel® Thread Director: Tak
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 5,1 GHz
Gniazdo procesora: LGA 1700
Konfiguracje PCI Express: 1×16+1×4
Intel® 64: Tak
Wielkość opakowania procesora: 45 x 37.5 mm
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Konfiguracje PCI Express: 2×8+1×4
Rozgałęźnik T: 100 °C
Intel® Secure Key: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,2 GHz
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): G167599
Cache procesora: 30 MB
Efektywne rdzenie: 8
Procesor Intel Core i9-12900KF 3.2 to 5.2 GHz LGA1700
1208,90 zł
30 w magazynie
SKU: PROINTCI90090
Kategorie: IT, Procesory, Procesory Intel Core i9
Loading...
Informacje dodatkowe
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
|---|---|
| Liczba wątków | 24 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Intel® 64 | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Data premiery | Q4'21 |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Segment rynku | Desktop |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Konfiguracje PCI Express | 1×16+1×4, 2×8+1×4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Rynek docelowy | Gaming, Content Creation |
| Cache procesora | 30 MB |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Pudełko | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Producent procesora | Intel |
| Skalowalność | 1S |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Status | Launched |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Model procesora | i9-12900KF |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przegrzaniem., Nie instalować na włączonym urządzeniu., Unikać kontaktu z cieczą. |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Stan spoczynku | Tak |
| Maksymalna moc turbo | 241 W |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
Napisz pierwszą opinię o „Procesor Intel Core i9-12900KF 3.2 to 5.2 GHz LGA1700” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.