Cache L2: 32768 KB
Intel® Boot Guard: Tak
Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0: 5,8 GHz
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 4,4 GHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,2 GHz
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Intel® Thermal Velocity Boost: Tak
Zawiera system chłodzący: Nie
Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia: Tak
Częstotliwość Thermal Velocity Boost Intel®: 6 GHz
Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: Tak
Warunki użytkowania: PC/Client/Tablet
Standardowe zarządzanie (ISM) Intel®: Tak
Rewizja Direct Media Interface (DMI): 4.0
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost): Tak
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Generacja procesora: Intel Core i9-14xxx
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992C
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): 740.17B1
Efektywne rdzenie: 16
Technologia Intel® Adaptive Boost: Tak
Wydajne rdzenie: 8
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,4 GHz
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Podstawowa moc procesora: 125 W
Maksymalna liczba ścieżek DMI: 8
Intel® Thread Director: Tak
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 5,6 GHz
Maksymalna moc turbo: 253 W
Liczba wątków: 32
Liczba rdzeni procesora: 24
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Technologie Thermal Monitoring: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 192 GB
Rozgałęźnik T: 100 °C
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ procesora: Intel® Core™ i9
Bez ECC: Tak
Konfiguracje PCI Express: 2×8+1×4
Konfiguracje PCI Express: 1×16+1×4
Maksymalne taktowanie procesora: 6 GHz
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Nazwa kodowa procesora: Raptor Lake
Maksymalna liczba linii PCI Express: 20
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Przepustowość pamięci: 89,6 GB/s
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Cache procesora: 36 MB
Wielkość opakowania procesora: 45 x 37.5 mm
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 4.0
Stepping: B0
Technologia Intel® Turbo Boost: 2.0
Model procesora: i9-14900KF
Tryb pracy procesora: 64-bit
Model wbudowanej karty graficznej: Niedostępny
Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ): 89,6 GB/s
Gniazdo procesora: LGA 1700
Dedykowana karta graficzna: Nie
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Intel® 64: Tak
Data premiery: Q423
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Pudełko: Tak
Intel® Secure Key: Tak
Intel® OS Guard: Tak
Status: Launched
Wbudowana karta graficzna: Nie
Segment rynku: Komputer stacjonarny
Specyfikacja systemu Thermal Solution: PCG 2020A
Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor: 192 GB
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8542310001
Producent procesora: Intel
Obsługiwane zestawy instrukcji: AVX 2.0
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.1
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Skalowalność: 1S
Procesor ARK ID: 236787
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Stan spoczynku: Tak
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR4-SDRAM
Procesor Intel i9-14900KF 6,0 GHz LGA 1700
1648,90 zł
20 w magazynie
SKU: PROINTCI90104
Kategorie: IT, Procesory, Procesory Intel Core i9
Loading...
Informacje dodatkowe
| Segment rynku | Desktop |
|---|---|
| Data premiery | Q4'23 |
| Status | Launched |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Pudełko | Tak |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Cache L2 | 32768 KB |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Maksymalna moc turbo | 253 W |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Efektywne rdzenie | 16 |
| Skalowalność | 1S |
| Intel® Thermal Velocity Boost | Tak |
| Generacja procesora | Intel Core i9-14xxx |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przegrzaniem., Nie instalować na włączonym urządzeniu., Unikać kontaktu z cieczą. |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Bez ECC | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Konfiguracje PCI Express | 1×16+1×4, 2×8+1×4 |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Procesor ARK ID | 236787 |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Liczba wątków | 32 |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Nazwa kodowa procesora | Raptor Lake |
| Stepping | B0 |
| Cache procesora | 36 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Model procesora | i9-14900KF |
| Intel® 64 | Tak |
| Przepustowość pamięci | 89,6 GB/s |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Intel® OS Guard | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Procesor Intel i9-14900KF 6,0 GHz LGA 1700” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.