Maksymalna liczba linii PCI Express: 20
Liczba jednostek wykonawczych: 16
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Technologie Thermal Monitoring: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Cache procesora: 6 MB
Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej: 12.0
Wielkość opakowania procesora: 45 x 37.5 mm
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Liczba wątków: 4
Przepustowość pamięci: 76,8 GB/s
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Typ procesora: Intel® Pentium® Gold
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD): Tak
Technologia Intel® Quick Sync Video: Tak
Liczba rdzeni procesora: 2
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Stepping: H0
Konfiguracje PCI Express: 2×8+1×4
Tryb pracy procesora: 64-bit
Nazwa kodowa procesora: Alder Lake
Technologia Intel® Turbo Boost: Nie
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 710
Rozgałęźnik T: 100 °C
Model procesora: G7400
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 4.0
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Gotowość pamięci Intel® Optane ™: Tak
Konfiguracje PCI Express: 1×16+1×4
Producent procesora: Intel
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Gniazdo procesora: LGA 1700
Intel® Secure Key: Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Intel® OS Guard: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wbudowana karta graficzna: Tak
Standardowe zarządzanie (ISM) Intel®: Tak
Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (DisplayPort): 7680 x 4320 px
Podstawowa moc procesora: 46 W
Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ): 76,8 GB/s
Rewizja Direct Media Interface (DMI): 4.0
Warunki użytkowania: PC/Client/Tablet
Status: Launched
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,7 GHz
ID wbudowanego urządzenia graficznego: 0x4693
Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (HDMI): 60 Hz
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor: 128 GB
Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (DisplayPort): 60 Hz
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85423119
Wydajne rdzenie: 2
Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna): 4
Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: Tak
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia: Nie
Intel® 64: Tak
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora: 300 MHz
Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej: 4.5
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Wersja OpenCL: 2.1
Stan spoczynku: Tak
Procesor ARK ID: 219435
Maksymalna rozdzielczość wbudowanej karty graficznej (HDMI): 4096 x 2160 px
Maksymalna liczba ścieżek DMI: 8
Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max): 1350 MHz
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR4-SDRAM
Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej: Embedded DisplayPort (eDP) 1.4b
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Typ magistrali: DMI4
Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej: DisplayPort 1.4a
Silniki kodeków wieloformatowych: 1
Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (eDP – wbudowany wyświetlacz): 120 Hz
Pudełko: Tak
Grafika: eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1
Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej: HDMI 2.1
Segment rynku: Komputer stacjonarny
Intel® Thread Director: Nie
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost): Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Intel® Boot Guard: Tak
Data premiery: Q122
Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (eDP – wbudowany wyświetlacz): 5120 x 3200 px
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Obsługiwane zestawy instrukcji: AVX 2.0
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.1
Częstotliwość bazowa procesora: 3,7 GHz
Skalowalność: 1S
Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN): 5A992CN3
Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS): G167599
PROCESOR Intel Pentium Gold G7400 (6M Cache, 3.70 GHz) FC-LGA16A
427,90 zł
Brak w magazynie
SKU: PROINTDCO0106
Kategorie: IT, Procesory, Procesory Intel Pentium Dual-Core
Loading...
Informacje dodatkowe
| Cache procesora | 6 MB |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Typ procesora | Intel® Pentium® Gold |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia., Unikaj działania wysokiej temperatury i bezpośredniego nasłonecznienia., Unikaj kontaktu z cieczami. |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Producent procesora | Intel |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Enhanced Halt State | Tak |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Liczba wątków | 4 |
| Stepping | H0 |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model procesora | G7400 |
| Konfiguracje PCI Express | 1×16+1×4, 2×8+1×4 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Procesor ARK ID | 219435 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Segment rynku | Desktop |
| Podstawowa moc procesora | 46 W |
| Skalowalność | 1S |
| Cache L2 | 2560 KB |
| Grafika | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Wsparcie OpenGL | Tak |
| Data premiery | Q1'22 |
| Status | Launched |
| Intel® Thread Director | Nie |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Intel® Boot Guard | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „PROCESOR Intel Pentium Gold G7400 (6M Cache, 3.70 GHz) FC-LGA16A” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.