Waga produktu: 380 g
Liczba portów USB 2.0: 1
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1024 x 768 (XGA)
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 800 x 600 (SVGA)
Kensington Lock: Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 2500 m
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Kolor produktu: Czarny
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Diody LED: Tak
Pełny HD: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Baterie w zestawie: Tak
Typ gniazda cardbus pcmcia: Nie
Wysokość produktu: 39 mm
Obsługiwane tryby wideo: 576p
Głębokość produktu: 106 mm
Przewody: VGA
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Kompatybilność 3D: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Obsługiwane tryby wideo: 480p
Szerokość produktu: 105 mm
Walizka: Tak
Pobór mocy: 65 W
Obsługiwane tryby wideo: 480i
Obsługiwane tryby wideo: 576i
Typ produktu: Przenośny projektor
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Obsługiwane tryby wideo: 1080i
Przewodowa sieć LAN: Nie
Poziom hałasu: 30 dB
OSD: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 35 °C
Ilość portów HDMI: 1
Zasięg skanowania (długość): 24 – 120 Hz
Źródło zasilania: Prąd przemienny
Port DVI: Nie
Ilość kolorów: 16.78 millionów kolorów
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Współczynnik kontrastu (typowy): 15000:1
Ilość lamp: 1
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Obsługiwane proporcje obrazu: 16:10
Wbudowane głośniki: Tak
Pamięć wbudowana: 1,5 GB
Przesunięcie: 100%
3D Ready: Tak
Rozmiar matrycy: 1,14 cm (0.45)
Odległość projekcji: 0,55 – 3,23 m
Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD: Nie zawiera
Kompatybilność rozmiaru ekranu: 431,8 – 2540 mm (17 – 100)
Obsługiwane proporcje obrazu: 4:3
Technologia projekcji: DLP
Pilot zdalnego sterowania: Podczerwień
Jednorodność: 85%
Korekcja Keystonea, poziom: -40 – 40°
Pozycjonowanie na rynku: Kino domowe
Obsługiwane proporcje obrazu: 16:9
Naturalna rozdzielczość projektora: WXGA (1280×800)
Ilość wbudowanych głośników: 1
Stosunek padania: 1.5:1
Rodzaj źródła światła: LED
Typ matrycy: DMD
Żywotność źródła światła: 20000 h
Projektor OPTOMA ML750e 95.8UA02GC1E (LED; WXGA (1280×800))
2145,00 zł
Brak w magazynie
SKU: MULOPAPMU0075
Kategorie: IT, Projektory biznesowe, Systemy audiowizualne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pilot zdalnego sterowania | IR |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Pobór mocy | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Pamięć wbudowana | 1,5 GB |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Diody LED | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Przewody | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 – 40° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Walizka | Tak |
| Ilość lamp | 1 |
| Rozmiar matrycy | 1,14 cm (0.45") |
| Port DVI | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Kensington Lock | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10, 16:9, 4:3 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Jednorodność | 85% |
| Przesunięcie | 100% |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Pełny HD | Nie |
| Typ matrycy | DMD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ produktu | |
| 3D Ready | Tak |
| Waga produktu | |
| OSD | Tak |
| Ilość kolorów | 16.78 millionów kolorów |
| Odległość projekcji | 0,55 – 3,23 m |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio w obiektyw projektora podczas jego działania, aby uniknąć uszkodzenia wzroku., Unikaj umieszczania projektora w miejscach o wysokiej wilgotności, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Zachowaj ostrożność podczas wymiany lampy projektora, ponieważ może być bardzo gorąca. |
| Typ gniazda cardbus pcmcia | Nie |
| Wysokość produktu | |
| Stosunek padania | 1.5:1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia projekcji | DLP |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 – 120 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
Napisz pierwszą opinię o „Projektor OPTOMA ML750e 95.8UA02GC1E (LED; WXGA (1280×800))” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.