Funkcje techniczne: Floor or wall-mounted
Rodzaj opakowania: Kartka
Lampka kontrolna: Nie
Waga produktu: 277 g
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Kolor produktu: Czarny
Kolor kabla: Czarny
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Długość kabla: 1,5 m
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Wbudowany wyłącznik: Tak
Obrotowe gniazdko AC: Nie
Typy wyjść AC: Typ E (FR)
Materiał obudowy: Plastik
Ilość gniazd sieciowych: 3 x gniazdo sieciowe
Przedłużacz Activejet (3 x UTE; 10 A; 1,5m; kolor czarny)
25,25 zł
5 w magazynie
SKU: ZASACJLIS0062
Kategorie: Listwy i przedłużacze, Listwy zasilające, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcje techniczne | Floor or wall-mounted |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Lampka kontrolna | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy zasilającej., Nie stosować w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Kolor kabla | Czarny |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Typy wyjść AC | Typ E (FR) |
Napisz pierwszą opinię o „Przedłużacz Activejet (3 x UTE; 10 A; 1,5m; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.