Informacje dodatkowe
| Zasilacz sieciowy | Tak |
|---|---|
| Maksymalny dystans transferu | 300 m |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Głębokość opakowania | |
| Model | |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kraj pochodzenia | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 75 x 110 x 25 mm |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 85% |
| Waga odbiornika | 208 g |
| Waga transmitera | 213 g |
| Diody LED | Tak |
| Pojemność opakowania | 2627,62 cm³ |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście audio | 3.5mm |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Wejście audio | 3.5mm |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia, może zawierać drobne części mogące powodować uszkodzenia., Produkt może zawierać komponenty elektroniczne. Nie wolno wrzucać do zwykłego śmietnika., Przechowywać w suchym miejscu, unikać kontaktu z wodą. |
| Maska z numerem seryjnym | 84718000 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.