Liczba portów USB konsoli: 2
Złącze audio: Tak
Przełącznik przewodowy zdalny: Tak
Złącza konsoli: 3.5mm mic
Złącza konsoli: USB A
Złącza konsoli: 5 mm
Złącza konsoli: Słuchawki 3
Długość kabla przełącznika: 1,8 m
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Kolor produktu: Czarny
Certyfikaty zgodności: RoHS
Rodzaj portu wideo: DisplayPort
Zasilane przez USB: Tak
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 9,33 kg
Długość kabla: 1,2 m
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
HDCP: Tak
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 328 mm
Typ HD: 4K Ultra HD
Ilość wejść mikrofonowych: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 50 °C
Wysokość produktu: 30,4 mm
Podręcznik użytkownika: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Zakres wilgotności względnej: 0 – 80%
Szerokość produktu: 84,2 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Możliwości montowania w stelażu: Nie
Materiał obudowy: Plastik
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Głębokość opakowania: 155 mm
Liczba komputerów: 2
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 389 mm
Wyjścia słuchawkowe: 1
Waga produktu: 360 g
Liczba portów USB 2.0: 2
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176200
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 330 mm
Rodzaj portu myszki: USB
Obsługa podłączania podczas pracy: Tak
Napięcie wejściowe DC: 5 V
Pobór mocy: 1,38 W
Głębokość produktu: 83,4 mm
Źródło zasilania: DC
W opakowaniu zbiorczym waga netto: 7,2 kg
Przepustowość wideo: 30 Hz
Przewodowa sieć LAN: Nie
Diody LED: Tak
Wersja DisplayPort: 1.1
Obsługiwany typ USB: Micro-USB B
Szerokość opakowania: 55 mm
Maksymalna rozdzielczość: 4096 x 2160 px
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 20 szt.
Waga wraz z opakowaniem: 435 g
Wysokość opakowania: 225 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Rodzaj portu klawiatury: USB
Przełącznik KVM ATEN CS22DP-AT
220,12 zł
1 w magazynie
SKU: KVVATEPRZ0001
Kategorie: Enterprise, KVM, Przełączniki
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B, USB Typu-A |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy | |
| Źródło zasilania | DC |
| Szerokość produktu | |
| Złącze audio | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Podręcznik użytkownika | |
| Szerokość opakowania | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 80% |
| Rodzaj portu wideo | DisplayPort |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Złącza konsoli | 3.5mm mic, DisplayPort, Słuchawki 3ˌ5 mm, USB A |
| Wysokość opakowania | |
| Przepustowość wideo | 30 Hz |
| Wersja DisplayPort | 1.1 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Liczba komputerów | 2 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Napięcie | |
| Wysokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolor produktu | |
| Długość kabla przełącznika | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia bez pomocy wykwalifikowanego serwisanta., Ryzyko porażenia prądem elektrycznym., Zadbaj o odpowiednie chłodzenie urządzenia podczas pracy. |
| Certyfikaty zgodności |
Napisz pierwszą opinię o „Przełącznik KVM ATEN CS22DP-AT” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.