Głębokość produktu: 173 mm
Pojemność baterii: 2000 mAh
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Mikrofon: Nie
Mikrofon: Nie
Rodzaj zasilania: Bateria, USB
Wi-Fi: Nie
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 10 h
Zastosowanie: Uniwersalne
Ilość sztuk: 1
Kolor produktu: Czarny
Szerokość produktu: 740 mm
Połączenie USB: Nie
Ilość głośników: 2
Napięcie baterii: 3,7 V
Typ instalacji: Wolnostojący
Bluetooth: Tak
Wejście AUX: Nie
Wysokość produktu: 670 mm
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Moc RMS głośników: 10 W
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Oświetlenie LED: Tak
Przenośny głośnik bluetooth Toshiba TY-WSP102
130,50 zł
Brak w magazynie
SKU: AKGTOSGLO0004
Kategorie: Akcesoria GSM, Głośniki przenośne, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj zasilania | |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Wejście AUX | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Połączenie USB | Nie |
| Kolor produktu | |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Typ instalacji | Wolnostojący |
| Ilość głośników | 2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Wysokość produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Moc RMS głośników | 10 W |
| Oświetlenie LED | |
| Ilość sztuk |
Napisz pierwszą opinię o „Przenośny głośnik bluetooth Toshiba TY-WSP102” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.