Ilość portów USB typu C: 1
Typ gniazda: C (EUR)
Prąd wyjściowy (5V): 2,4 A
Szybkie ładowanie: Tak
Moc maksymalna: 90 W
Technologia szybkiego ładowania: Ultra Charge
Prąd wyjściowy (20 V): 4.35A
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Kompatybilność ładowarki: Tablet
Wersja USB Power Delivery: 3.0
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 28 mm
Napięcie: 220 – 240 V
Głębokość produktu: 60 mm
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Głębokość opakowania: 34 mm
Szerokość produktu: 97 mm
Ilość sztuk: 1
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Waga produktu: 135 g
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Napięcie operacyjne: 5-20 V
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 2
Wysokość opakowania: 175 mm
Szerokość opakowania: 88 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Waga wraz z opakowaniem: 164 g
QOLTEC ŁADOWARKA SUPER QUICK PD | 1XUSB-C | 1XUSB | 90W | 5-20V | 2.4-4.35A | CZARNA
86,78 zł
Brak w magazynie
SKU: LADQOCSIC0040
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj zasilania | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne | 5 – 20 V |
| Kolor produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Napięcie | |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy (5V) | 2,4 A |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ gniazda | C (EUR) |
| Moc maksymalna | 90 W |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 4.35A |
Napisz pierwszą opinię o „QOLTEC ŁADOWARKA SUPER QUICK PD | 1XUSB-C | 1XUSB | 90W | 5-20V | 2.4-4.35A | CZARNA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.