Interfejs ładowania: IEC62196-2, wtyk typu 2
Rezystancja izolacji: >10MΩ
Przekrój przewodu: 3*6mm² + 1*0.5mm²
Głębokość opakowania: 355 mm
Stopień ochrony IP: IP65
Częstotliwość: 50 Hz
Napięcie wyjściowe: 230 V
Wysokość opakowania: 140 mm
Zabezpieczenia: UVP, SCP, OVP, OTP, OCP, uziemienie, monitorowanie temperatury
Napięcie wejściowe: 230 V
Szerokość opakowania: 400 mm
Prąd: 32 A
Qoltec Mobilna ładowarka do samochodów EV 2 w 1 typ2 | 7kW | 230V | CEE 5 PIN
595,22 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCR3542
Kategorie: Fotowoltaika, Ładowarki do pojazdów elektrycznych, Odnawialne źródła energii
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość | 50 Hz |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | >10MΩ |
| Prąd | 32 A |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Szerokość opakowania | |
| Zabezpieczenia | UVP, SCP, OVP, OTP, OCP, uziemienie, monitorowanie temperatury |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi porażeniem prądem., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą, produkt może ulec uszkodzeniu. |
| Przekrój przewodu | 3*6mm² + 1*0.5mm² |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Wysokość opakowania | |
| Interfejs ładowania | IEC62196-2, wtyk typu 2 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Głębokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Qoltec Mobilna ładowarka do samochodów EV 2 w 1 typ2 | 7kW | 230V | CEE 5 PIN” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.