Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi porażeniem prądem., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą, produkt może ulec uszkodzeniu. |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Zabezpieczenia | UVP, SCP, OVP, OTP, OCP, uziemienie, monitorowanie temperatury |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość opakowania | |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Interfejs ładowania | IEC62196-2, wtyk typu 2 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przekrój przewodu | 3*2.5mm² + 2*0.5m² |
| Prąd | 16 A |
| Rezystancja izolacji | >10MΩ |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.