Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 110 V
Moc rzeczywista: 6000 W
Waga produktu: 50,6 kg
Napięcie baterii: 12 V
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 15 min
Wysokość produktu: 612 mm
Głębokość produktu: 190 mm
Ochrona przed przeciążeniem: Tak
Rodzaj baterii: Akumulator żelowy (AGM)
Pojemność baterii: 7 Ah
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 6 kVA
Kolor produktu: Czarny
Współczynnik mocy: 1
Szerokość produktu: 455 mm
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Słyszalny alarm: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Zabezpieczenie przepięciowe: Tak
Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 240 V
Ilość komór baterii: 16
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem: Tak
Tryby alarmu dźwiękowego: Usterka
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 220 V
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS 6KVA | 6000W | POWER FACTOR 1.0 | LCD | EPO | USB | ON-LINE
3066,75 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Tryby alarmu dźwiękowego | Usterka |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Moc rzeczywista | 6000 W |
| Głębokość produktu | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Ilość komór baterii | 16 |
| Wysokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Waga produktu | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS 6KVA | 6000W | POWER FACTOR 1.0 | LCD | EPO | USB | ON-LINE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.