Głębokość produktu: 275 mm
Waga produktu: 4,8 kg
Współczynnik mocy: 0,6
Szerokość produktu: 92 mm
Wysokość produktu: 140 mm
Czas ładowania: 6 h
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Typy wyjść AC: Typu E
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Zimny start: Tak
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Ilość gniazd sieciowych: 1 x gniazdo sieciowe
Poziom hałasu: 40 dB
Diody LED: Moc sygnału
Diody LED: Zasilanie
Przebieg falowy: Sinus
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 140 V
Moc rzeczywista: 600 W
Pojemność baterii: 7 Ah
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 90%
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Wysokość opakowania: 221 mm
Podręcznik użytkownika: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 – 45 °C
Szerokość opakowania: 325 mm
Napięcie baterii: 12 V
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Zabezpieczenie przepięciowe: Tak
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 1000VA | 600W
159,85 zł
13 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 1 x gniazdo sieciowe |
| Poziom hałasu | |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Waga produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Czas ładowania | 6 h |
| Szerokość produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Szerokość opakowania | |
| Diody LED | Moc sygnału, Zasilanie |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Głębokość produktu | |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Podręcznik użytkownika | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 1000VA | 600W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.