Ilość zworek wyjściowych IEC: 2
Pojemność baterii: 9 Ah
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Waga produktu: 11,1 kg
Napięcie baterii: 12 V
Kolor produktu: Czarny
Ilość gniazd sieciowych: 2 x gniazdo sieciowe
Typ wyświetlacza: LCD
Głębokość produktu: 375 mm
Zimny start: Tak
Przewody: Kabel USB
Port USB: Tak
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 140 V
Liczba wyjść typu F: 1
Typ portu USB: USB Typu B
Wysokość produktu: 165 mm
Szerokość produktu: 135 mm
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 – 45 °C
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Częstotliwość wejściowa: 50 Hz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 90%
Przebieg falowy: Sinus
Czas ładowania: 6 h
Podręcznik użytkownika: Tak
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Moc rzeczywista: 900 W
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Bezpiecznik wejściowy
Poziom hałasu: 40 dB
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Typy wyjść AC: C13 panel
Typy wyjść AC: Typu E
Typy wyjść AC: Typu F
Wysokość opakowania: 245 mm
Szerokość opakowania: 440 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 1500VA | 900W | LCD | USB
399,60 zł
6 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ portu USB | USB Typu B |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | |
| Szerokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Zimny start | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Typy wyjść AC | C13 panel, Typu E, Typu F |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Przewody | |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Poziom hałasu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy, Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Waga produktu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Port USB | Tak |
| Liczba wyjść typu F | 1 |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Czas ładowania | 6 h |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 2 |
Napisz pierwszą opinię o „QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 1500VA | 900W | LCD | USB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.