Złącza: 1 x IEC
Zabezpieczenie przepięciowe: Tak
Złącza: 2 x SCHUKO
Częstotliwość wejściowa: 45/55 Hz
Kolor produktu: Czarny
Głębokość produktu: 463 mm
Tryby alarmu dźwiękowego: Usterka
Moc rzeczywista: 800 W
Słyszalny alarm: Tak
Złącze RS232: Tak
Pojemność baterii: 7 Ah
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA
Szerokość produktu: 483 mm
Waga produktu: 10,8 kg
Napięcie baterii: 12 V
Wysokość produktu: 87 mm
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Ilość komór baterii: 2
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Współczynnik mocy: 0,8
Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak
Ochrona przed przeciążeniem: Tak
Rodzaj baterii: Akumulator żelowy (AGM)
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS RACK | 1KVA | 800W | LCD
770,19 zł
72 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pojemność baterii | 7 Ah |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Moc rzeczywista | 800 W |
| Częstotliwość wejściowa | 45/55 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Usterka |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Złącze RS232 | Tak |
| Złącza | 1 x IEC, 2 x SCHUKO |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS RACK | 1KVA | 800W | LCD” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.