Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | Rally Bar Huddle Uchwyt wielofunkcyjny Zasilacz Przewód zasilający Przewód HDMI Przewód USB |
|---|---|
| Obszar dobioru mikrofonu | 7 m |
| Teleobecność | Nie |
| Kształtowanie wiązki dźwięku | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 0 – 48 kHz |
| Impedancja wyjściowa | 4 Ω |
| Częstotliwość mikrofonu | 90 – 16000 Hz |
| Moc głośnika | 8 W |
| Długość kabla zasilającego | 2,5 m |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Średnica sterownika | 5,5 cm |
| Wi-Fi | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie wyjściowe DC | 19 V |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Szerokość produktu | |
| Zakres przesuwania | -48 – 48° |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość kabla HDMI | 2 m |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Głębokość produktu | |
| Typ aparatu/kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Kancelacja echa | Tak |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 2% |
| Kamera prywatności | Tak |
| Poziomy punt widzenia | 113° |
| Pionowy punkt widzenia | 80° |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Czułość mikrofonu | -36 dB |
| Prąd | 2,1 A |
| Poprzeczny punkt widzenia | 120° |
| Typ produktu | |
| PTZ | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem., Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
| Rodzaj zasilania | |
| Przewody | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Waga produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zakres kąta nachylenia | -32 – 32° |
| Kolor produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Głębokość opakowania |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.