Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Czułość mikrofonu | -27 dB |
| Szerokość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 90 – 16000 Hz |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Kancelacja echa | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
| Obszar dobioru mikrofonu | 4,5 m |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.