Informacje dodatkowe
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
|---|---|
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie., Nie używać podczas ładowania., Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Trzymać z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu z wodą. |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Głębokość opakowania | |
| Typ produktu | |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Wysokość opakowania | |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 – 10000 Hz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Waga produktu | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość produktu | |
| Virtual surround | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo przenoszenia | 20 – 20000 Hz |
| Zastosowanie | Gaming |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość produktu | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Impedancja | 32 Ω |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Typ kontroli | Przyciski |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.