Informacje dodatkowe
| Obsługiwane rozdzielczości | 12 MP;8 MP;6 MP;5 MP;4 MP;3 MP;1080p;720p;960p;D1;CIF;QCIF |
|---|---|
| Certyfikaty | CE-LVD: IEC 62368-1:2014 CE-EMC: EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 55032:2015+A11:2020, EN 55035:2017+A11:2020, EN 55024:2010+A1:2015, EN 50130-4:2011+A1:2014 |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Prąd wyjściowy | 1,22 A |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p, 720p, 960p |
| Wi-Fi | Nie |
| Format kompresji zdjęć | MJPEG |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 93% |
| Napięcie operacyjne | 53 V |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law, G.711 μ-law, G.726, PCM |
| Wejścia kanałów wideo | 8 kan. |
| Obsługa PoE | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy (max) | 25,5 W |
| Szerokość produktu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Pobór mocy | |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome; IE; Safari; Edge; Firefox |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Przepustowość wyjściowa | 72 Mbit/s |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Przepustowość wejściowa | 144 Mbit/s |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj urządzenia na wilgoć ani ekstremalne temperatury., Produkt musi być odpowiednio utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektroniki., Urządzenie powinno być zainstalowane przez wykwalifikowanego specjalistę. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.