Wysokość produktu: 210,6 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 55 °C
Waga produktu: 360 g
Napięcie wyjściowe portu USB: 6 V
Port USB: Tak
Głębokość opakowania: 240 mm
Szerokość produktu: 174,6 mm
Prąd wyjściowy portu USB: 0,96 A
Szerokość opakowania: 200 mm
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Waga wraz z opakowaniem: 774 g
Wysokość opakowania: 85 mm
Stopień ochrony IP: IP65
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Głębokość produktu: 185 mm
Długość kabla: 4 m
Moc znamionowa: 6 W
REOLINK Solar Panel- Czarny 2 TYP-C
83,12 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Port USB | Tak |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 6 V |
| Szerokość opakowania | |
| Prąd wyjściowy portu USB | 0,96 A |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Długość kabla | 4 m |
| Moc znamionowa | 6 W |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
Napisz pierwszą opinię o „REOLINK Solar Panel- Czarny 2 TYP-C” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.