Pobór mocy: 12 W
Realna szybkość przesyłania danych: 1300 Mbit/s
Wi-Fi: Tak
Przycisk WPS: Tak
Ilość anten: 4
Głębokość produktu: 76,3 mm
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Szerokość produktu: 84,7 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: 802.11ac
Wysokość produktu: 112 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Diody LED: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA3-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ anteny: Zewnętrzny
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Model: Wzmacniacz sieciowy
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Kolor produktu: Biały
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 1300 Mbit/s
Repeater Mercusys ME50G
119,90 zł
6 w magazynie
SKU: KILMEUREP0006
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Wi-Fi | Tak |
| Pobór mocy | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPA3-PSK |
| Kolor produktu | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Diody LED | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Model | |
| Wysokość produktu | |
| Ilość anten | 4 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Szerokość produktu | |
| Przycisk reset | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
Napisz pierwszą opinię o „Repeater Mercusys ME50G” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.