Certyfikaty: CE, FCC
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Głębokość produktu: 76,4 mm
Typ anteny: Zewnętrzny
Kolor produktu: Biały
Zgodność z RoHS: Tak
Zgodny z Mac: Tak
Pobór mocy (max): 9 W
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 30 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Przewody: LAN (RJ-45)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: MacOS
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Szerokość opakowania: 202 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Diody LED: Tak
Wysokość opakowania: 86 mm
Model: Wzmacniacz sieciowy
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 1300 Mbit/s
Przycisk reset: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Szerokość produktu: 163 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Głębokość opakowania: 125 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Wi-Fi: Tak
Ilość anten: 3
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Realna szybkość przesyłania danych: 1300 Mbit/s
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Wysokość produktu: 66,5 mm
Repeater TP-LINK RE450
192,50 zł
11 w magazynie
SKU: SIETPLREP0007
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| Zgodny z Mac | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Wi-Fi | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Pobór mocy (max) | 9 W |
| Szerokość produktu | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Przewody | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Głębokość produktu | |
| Ilość anten | 3 |
| Kolor produktu | |
| Model | |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Głębokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Zgodność z RoHS | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Repeater TP-LINK RE450” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.