Rodzaj opakowania: Pudełko
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 152-bit WEP
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Diody LED: Tak
Model: Wzmacniacz sieciowy
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 300 Mbit/s
Przycisk reset: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Zgodność z RoHS: Tak
Kolor produktu: Biały
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Zakres mocy transmitowania: 0 – 20 dBmW
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Szerokość pasma: 2,4 GHz
Głębokość produktu: 65,8 mm
Realna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Pobór mocy: 3 W
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Wi-Fi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Szerokość produktu: 110 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Wysokość produktu: 75,2 mm
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f): 32 – 104 °F
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Repeater TP-LINK TL-WA860RE
69,30 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLREP0005
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy | |
| Wysokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Zakres mocy transmitowania | 0 – 20 dBmW |
| Rodzaj opakowania | |
| Szerokość pasma | 2,4 GHz |
| Diody LED | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Kolor produktu | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
Napisz pierwszą opinię o „Repeater TP-LINK TL-WA860RE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.