Funkcjonalność NAT: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Passthrough, PPPoE relay
Obsługuje VPN: – Instant Guard
– VPN Client L2TP
– VPN Client OVPN
– VPN Client PPTP
– VPN Client WireGuard
– VPN Server IPSec
– VPN Server OVPN
– VPN Server PPTP
– VPN Server WireGuard
– VPN Fusion
Waga produktu: 459 g
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, DC
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Liczba rdzeni procesora: 4
Diody LED: Zasilanie, Status
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Napięcie wejściowe AC: 110 – 240 V
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Kolor produktu: Czarny
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
MIMO: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Przycisk reset: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SSH
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-Enterprise
Modulacja: 1024-QAM
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: TLS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-Enterprise
Typ anteny: 3×3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPS
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Ethernet WAN: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Obsługa DMZ: Tak
Firewall: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Gniazdo karty SIM: Nie
Prąd wyjściowy: 2,5 A
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Procesor wbudowany: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Wielkość pamięci flash: 128 MB
Wbudowany wyłącznik: Tak
Port USB: Tak
Serwer DHCP: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
DSL WAN: Nie
Typ produktu: Router biurkowy
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przekierowanie portów: Tak
Przycisk WPS: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ilość anten: 5
Typ połączenia WAN: RJ-45
Kontrola rodzicielska: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 3603 Mbit/s
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Przewodowa sieć LAN: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Karta gwarancyjna: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Połączenie USB 3G/4G: Tak
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Technologia Inteligent mesh: Tak
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Router Asus RT-AX59U Wi-Fi 6 AX4200 VPN 4x1GbE USB3.0
267,30 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Obsługuje VPN | – Instant Guard – VPN Client L2TP – VPN Client OVPN – VPN Client PPTP – VPN Client WireGuard – VPN Server IPSec – VPN Server OVPN – VPN Server PPTP – VPN Server WireGuard – VPN Fusion |
|---|---|
| Funkcjonalność NAT | PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Modulacja | 1024-QAM |
| Serwer DHCP | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Diody LED | Zasilanie, Status |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH, TLS, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS |
| Głębokość produktu | |
| MIMO | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Port USB | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kolor produktu | |
| DSL WAN | Nie |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Prąd wyjściowy | 2,5 A |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Ilość anten | 5 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Typ anteny | 3×3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przewody | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Firewall | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wysokość produktu | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.