Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Obsługiwane rodzaje WAN: RJ-45
SIM
Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Łączność z siecią komórkową: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 300 Mbit/s
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Połączenie xDSL: Nie
Obsługiwane sieci 4G: 1800 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 1900 MHz
Obsługa pasm GSM: 900
Ilość anten: 2
Standardy 3G: HSPA+
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Obsługa DMZ: Tak
Firewall: Tak
Obsługa pasm GSM: 1800
Standardy 3G: UMTS
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Głębokość produktu: 141 mm
Filtrowanie URL: Tak
Wysokość produktu: 33,6 mm
Obsługa pasm GSM: 1900 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 800 MHz
Obsługiwane sieci 4G: 900 MHz
Wbudowany wyłącznik: Tak
Gniazdo karty SIM: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Obsługa pasm GSM: 850
Port USB: Nie
Standardy 4G: LTE
Przekierowanie portów: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Filtrowanie adresów IP: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Możliwości montowania w stelażu: Tak
Szerokość produktu: 202 mm
Przepustowość (pierwsza): 2,4 GHz
Prąd wyjściowy: 1 A
Przewodowa sieć LAN: Tak
Serwer DHCP: Tak
Obsługiwane pasma UMTS: 900
Obsługiwane pasma UMTS: 2100 MHz
Standardy 2G: GPRS
zapobieganie atakom DoS: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Standardy 2G: Edge
Standardy 2G: GSM
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
3G: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Klient DHCP: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Ethernet WAN: Tak
Filtrowanie: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Przewody: LAN (RJ-45)
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Diody LED: Tak
Rodzaj zasilania: DC
Kolor produktu: Czarny
4G: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Przycisk reset: Nie
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
Router bezprzewodowy TP-LINK TL-MR6400 (kolor czarny)
247,50 zł
17 w magazynie
SKU: KILTPLR4G0002
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery 3G/4G/5G, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługuje VPN | PPTP, L2TP, IPSec |
|---|---|
| Obsługiwane rodzaje WAN | RJ-45 SIM |
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 MHz, 900 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Standardy 2G | Edge, GPRS, GSM |
| Obsługa pasm GSM | 1800, 1900 MHz, 850, 900 |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| 3G | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz, 1900 MHz, 800 MHz, 900 MHz |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Przekierowanie portów | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Firewall | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Standardy 3G | HSPA+, UMTS |
| Połączenie xDSL | Nie |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Przewody | |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Ilość anten | 2 |
| Port USB | Nie |
| Standardy 4G | LTE |
| Rodzaj zasilania | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| 4G | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Przepustowość (pierwsza) | 2,4 GHz |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem., Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci., Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Filtrowanie | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Kolor produktu | |
| Przycisk reset | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
Napisz pierwszą opinię o „Router bezprzewodowy TP-LINK TL-MR6400 (kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.