Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Filtrowanie: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 152-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SSID
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Waga produktu: 700 g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
WLAN prędkość przesyłania danych: 11
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPS
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Filtrowanie adresów MAC: Tak
WLAN prędkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Diody LED: Zasilanie, Status, WLAN
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Kolor produktu: Czarny
WLAN prędkość przesyłania danych: 54
Prąd wejściowy: 0.6 A
Przycisk reset: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Kolor produktu: Biały
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
DSL WAN: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Przewody: LAN (RJ-45)
Zasilacz sieciowy: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Połączenie USB 3G/4G: Nie
3G: Nie
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Głębokość produktu: 119 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 300 Mbit/s
zapobieganie atakom DoS: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI
Rodzaj zasilania: DC
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Pobór mocy: 8 W
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Opis filtrowania: IP, MAC, URL
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Waga wraz z opakowaniem: 520 g
Ilość anten: 2
4G: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Firewall: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Możliwości montowania w stelażu: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Serwer DHCP: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Głębokość opakowania: 202 mm
Szerokość produktu: 174 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Przekazywanie VPN: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Szerokość opakowania: 288 mm
Wysokość opakowania: 86 mm
Przekierowanie portów: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Przewodowa sieć LAN: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise
Ethernet WAN: Tak
Pełny dupleks: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Typ produktu: Router biurkowy
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Gniazdo karty SIM: Nie
Napięcie operacyjne: 9 V
Zdjemowalna antena (anteny): Nie
Wbudowany wyłącznik: Tak
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Wysokość produktu: 28 mm
Port USB: Nie
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: MacOS
Połączenie xDSL: Nie
Moc nadawania: 20 dBmW
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Router bezprzewodowy TP-LINK TL-WR841N/PL (xDSL; 2,4 GHz)
60,50 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLROU0062
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługuje VPN | PPTP, L2TP, IPSec |
|---|---|
| Certyfikaty | CE/FCC/RoHS |
| Kolor produktu | |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Waga produktu | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Firewall | Tak |
| 3G | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Port USB | Nie |
| Napięcie operacyjne | 9 V |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ilość anten | 2 |
| Połączenie xDSL | Nie |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Zabezpieczenie firewall | SPI |
| Klient DHCP | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pobór mocy | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Szerokość opakowania | |
| Pełny dupleks | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przewody | |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Prąd wyjściowy | 0,6 A |
| Ethernet WAN | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Opis filtrowania | IP, MAC, URL |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Diody LED | Zasilanie, Status, WLAN |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Moc nadawania | 20 dBmW |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Filtrowanie | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| 4G | Nie |
| Rodzaj zasilania | |
| Typ produktu | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Prąd wejściowy | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Napisz pierwszą opinię o „Router bezprzewodowy TP-LINK TL-WR841N/PL (xDSL; 2,4 GHz)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.