Typ produktu: Przenośny router
Szerokość produktu: 108 mm
Wysokość produktu: 17,3 mm
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Generacja sieci mobilnej: 4G
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Waga produktu: 127 g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Wbudowany wyświetlacz: Tak
4G: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy 4G: LTE
Gniazdo karty SIM: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Rodzaj zasilania: Bateria
Kolor produktu: Biały
Pojemność baterii: 1500 mAh
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Głębokość produktu: 62 mm
Liczba portów micro USB: 1
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Konstrukcja anteny: Wewnętrzne
Router Huawei E5785-320a (kolor biały)
300,30 zł
Brak w magazynie
SKU: KILHUAR4G0112
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery 3G/4G/5G, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Głębokość produktu | |
| Standardy 4G | LTE |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| 4G | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Waga produktu | |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
Napisz pierwszą opinię o „Router Huawei E5785-320a (kolor biały)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.