Certyfikaty: FCC, UL, CE, Wi-Fi (802.11b, 802.11g), WPA2, WMM
Typ zasilacza: 9V DC, 0.85A
Obsługiwane protokoły sieciowe: DHCP
Protokoły zarządzające: HTTP
Serwer DHCP: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Wymiary produktu (SxGxW): 222 x 140 x 32 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Router Mercusys AC12G
90,20 zł
30 w magazynie
SKU: KILMEUROU0001
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | FCC, UL, CE, Wi-Fi (802.11b, 802.11g), WPA2, WMM |
|---|---|
| Typ zasilacza | 9V DC, 0.85A |
| Protokoły zarządzające | HTTP |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3u |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Serwer DHCP | Tak |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 222 x 140 x 32 mm |
Napisz pierwszą opinię o „Router Mercusys AC12G” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.