Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Głębokość opakowania: 267,5 mm
Napięcie operacyjne: 12 V
Przycisk reset: Tak
Szerokość produktu: 175,6 mm
Waga wraz z opakowaniem: 760 g
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1900 Mbit/s
Przewodowa sieć LAN: Tak
Szerokość opakowania: 349,5 mm
Wysokość opakowania: 80,5 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Typ produktu: Przenośny router
Ilość anten: 6
3G: Nie
Przewody: LAN (RJ-45)
Zasilacz sieciowy: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Głębokość produktu: 157,2 mm
Wysokość produktu: 45 mm
Kolor produktu: Czarny
Podręcznik użytkownika: Tak
Port USB: Nie
Ethernet WAN: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Przewody: Prąd przemienny
Prąd wyjściowy: 1 A
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
4G: Nie
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zabezpieczenie firewall: IP and MAC Address Binding
Dołączona antena: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Serwer DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 1300 Mbit/s
DSL WAN: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Firewall: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Gniazdo karty SIM: Nie
Radio bezprzewodowe: Tak
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Technologia MU-MIMO: Tak
Przycisk WPS: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 600 Mbit/s
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Router Mercusys MR50G
108,90 zł
30 w magazynie
SKU: KILMEUROU0010
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość opakowania | |
|---|---|
| Wysokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 4G | Nie |
| Obsługa DMZ | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Typ produktu | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Port USB | Nie |
| Serwer DHCP | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Ilość anten | 6 |
| Zabezpieczenie firewall | IP and MAC Address Binding |
| Przycisk reset | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| 3G | Nie |
| Rodzaj zasilania | |
| Przewody | |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Kolor produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Firewall | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Dołączona antena | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wysokość produktu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Radio bezprzewodowe | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Router Mercusys MR50G” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.