Czułość odbiorcy: 5 GHz:
11a 6Mbps:-97dBm, 11a 54Mbps:-79dBm
11ac VHT20_MCS0:-96dBm, 11ac VHT20_MCS11:-66dBm
11ac VHT40_MCS0:-94dBm, 11ac VHT40_MCS11:-63dBm
11ac VHT80_MCS0:-91dBm, 11ac VHT80_MCS11:-60dBm
11ax HE20_MCS0:-95dBm, 11ax HE20_MCS11:-63dBm
11ax HE40_MCS0:-92dBm, 11ax HE40_MCS11:-60dBm
11ax HE80_MCS0:-89dBm, 11ax HE80_MCS11:-58dBm
2.4 GHz:
11g 6Mbps:-91dBm, 11a 54Mbps:-74dBm
11n HT20_MCS0:-90dBm, 11n HT20_MCS7:-73dBm
11n HT40_MCS0:-88dBm, 11n HT40_MCS7:-70dBm
Certyfikaty: FCC, CE, RoHS
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Kolor produktu: Czarny
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Ilość anten: 4
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Waga wraz z opakowaniem: 840 g
Wysokość opakowania: 73 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Taktowanie procesora: 1500 MHz
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Zasilacz sieciowy: Tak
Klient DHCP: Tak
Ethernet WAN: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Wysokość produktu: 33 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Liczba rdzeni procesora: 3
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ax
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Szerokość opakowania: 330 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1500 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Głębokość produktu: 126 mm
Głębokość opakowania: 240 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Szerokość produktu: 260 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 2000
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Zgodny z Mac: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Przycisk reset: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane przeglądarki: Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0
Procesor wbudowany: Tak
Prąd wyjściowy: 1 A
Serwer DHCP: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Port USB: Nie
Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Przycisk WPS: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Firewall: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 1201 Mbit/s
Zabezpieczenie firewall: SPI
DSL WAN: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Moc nadawania: CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz); FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz)
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Router TP-LINK Archer AX10
174,90 zł
19 w magazynie
SKU: KILTPLROU0071
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Zabezpieczenie firewall | SPI |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Serwer DHCP | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 3 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ilość anten | 4 |
| Rodzaj zasilania | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Przewody | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Port USB | Nie |
| Firewall | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ilość sztuk | |
| Typ produktu | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Moc nadawania | CE: , |
| Przycisk WPS | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Taktowanie procesora | 1500 MHz |
| Kolor produktu | |
| Waga produktu | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Router TP-LINK Archer AX10” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.